Факультет психології відвідав декан факультету психології МДУ

31.03.2010
31 березня факультет психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідав з робочим візитом декан факультету психології Московського державного університету імені М. В. Ломоносова, Президент російського психологічного товариства, член-кореспондент РАО, професор Юрій Петрович Зінченко.
В ході проведених переговорів був підписаний двосторонній Договір про співробітництво між двома факультетами та досягнуті домовленості про стратегічні напрямки співпраці у науковій та навчально-виховній сфері. Досягнуті домовленості про проведення спільних наукових заходів. Найближчий захід – Міжнародний конгрес «Психологія ХХІ століття» заплановано вже на вересень 2010 року.
Обговорювалися плани спільних магістерських програм, програм обміну студентами та двосторонніх освітніх проектів. Зокрема, мова йшла про спільну організацію та проведення Літньої психологічної школи у м. Севастополь, програма якої буде забезпечуватись силами професорсько-викладацького складу обох факультетів.
Серед запланованих спільних проектів - долучення фахівців факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка до створення полілінгвістичного Словника психологічних термінів, що вже реалізується спеціалістами Московського державного університету імені М.В.Ломоносова.