У ВІКНУ - весняний суботник

30.03.2010
Весна – це не тільки пора пробудження природи, а й пора наведення порядку в населених пунктах, облаштування прибудинкових територій, прибирання від сміття та наслідків зимових негод вулиць, майданів, парків і скверів.
Ось і цього року 27 березня, як і щовесни, у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) розпочато весняний двомісячник з благоустрою та поліпшення санітарного стану навколишнього середовища.
Участь у першому трудовому десанті двомісячника взяли представники всіх чотирьох факультетів ВІКНУ. У доброму гуморі, по-весняному завзято наші курсанти прибрали території Військового інституту, Співочого поля по вулиці Якубовського, а також вулиці Ломоносова та Конєва.
Кращим у цей день був військово-технічний факультет. Він і отримав подяку від районної влади Голосіївського району м. Києва.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін