«Шевченківська весна 2010»

25.03.2010
Сьогодні, 25 березня завершує свою роботу 8-ма міжнародна конференція молодих вчених «Шевченківська весна 2010», що відкрилася в університеті 23-го березня. Конференція організована Науковим товариством студентів та аспірантів нашого університету і має гарні традиції та вагомі результати. Участь у цьогорічній взяли 1246 молодих науковців (240 учасників + секції -сателіти: Економічний факультет – 500 та Інститут міжнародних відносин – 450). Для участі у науковому форумі прибули студенти та молоді вчені з Російської федерації, Білорусі, Молдови, Румунії, Польщі, Латвії, Хорватії, Великобританії, Німеччини, Бразилії. Загалом 61 іноземний учасник. Було представлено 107 ВНЗ України та світу. Відкрив конференцію «Шевченківська весна 2010» ректор університету академік НАН України Леонід Губерський, участь у її роботі взяв проректор з наукової роботи Валерій Григорук. Впродовж трьох днів в навчальних корпусах університету відбувалися засідання дисциплінарних секцій та численні круглі столи з актуальних наукових питань.