Звітно-виборча конфереція профспілкового комітету

03.03.2010
03 березня 2010 р. відбулась звітно-виборча конференція профспілкового комітету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з порядком денним:
1. Звіт профспілкового комітету Київського національного університету імені Тараса Шевченка про роботу з березня 2005 р. по лютий 2010 р.
Доповідач: голова профкому Цвих В.Ф.
2. Звіт ревізійної комісії первинної профспілкової організації про роботу з березня 2005 р. по лютий 2010 р.
Доповідач: голова ревізійної комісії Пірон І.С.
3. Вибори голови первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
4. Вибори заступників голови первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
5. Вибори профспілкового комітету.
6. Вибори ревізійної комісії.
7. Вибори делегатів на звітно-виборчу конференцію Київської міської організації Профспілки працівників освіти та науки України.
8. Делегування представників від первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка до складу Ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Заслухавши та обговоривши звіт профспілкової організації про роботу за період з березня 2005 р. по лютий 2010 р.
Звітно-виборча конференція постановляє:
1. Роботу профспілкової організації за звітний період визнати задовільною.
2. Звіт ревізійної комісії затвердити.
3. Профспілковій організації зосередити увагу на покращанні стилю, форм і методів роботи, забезпечення належного виконання статутних вимог і завдань.

Відкритим голосуванням 222 голосами “За” головою профкому на наступний п”ятирічний термін було переобрано зав.каф.політології філософського факультету, доктора політичних наук Цвиха Володимира Федоровича.

Заступниками голови профкому було переобрано:
1. Чомка Дмитра Федоровича – доцента геологічного факультету;
2. Котенка Віталія Миколайовича – заст.голови профкому;
3. Шамрая В’ячеслава Вікторовича – заст.голови профкому.

Конференція обрала делегатів на звітно-виборчу конференцію Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та делегувала представників від профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка до складу Ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.