Відкриття Російського центру

04.03.2010
4 березня 2010 відбулося урочисте відкриття «Російського центру» в структурі наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Центр відкрито на виконання договору укладеного між університетом та фондом «Русский мир». Останній передав у власність університету устаткування та технічні засоби, які необхідні для плідної роботи центру, а також сформував інформаційні ресурси:
- твори художньої літератури, книги з мистецтва, історії, суспільних наук, періодичні видання довідники, посібники,підручники та інші матеріали російською мовою на традиційних та електронних носіях інформації;
- Зібрання відео – та аудіо матеріалів російською мовою, включаючи електронні копії фільмів російського кінематографа, експозицій російських музеїв та виставок, у тому числі фотовиставки з необхідними каталогами, довідковими матеріалами;
- надав відвідувачам центру можливість доступу до російських наукових та освітніх ресурсів мережі Інтернет.

Відкриття Російського центру в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка – провідному науково-освітньому закладі України, що має світове визнання та авторитет - важливий етап у розвитку двосторонніх відносин, розширення російсько-українського наукового, культурного, суспільного діалогу. .