Вручення дипломів магістрів в Інституті міжнародних відносин

19.02.2010
19 лютого 2010 р. в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось урочисте вручення дипломів магістрів.
Цього року 269 випускників Інституту міжнародних відносин отримали дипломи магістрів за спеціальностями «міжнародні відносини», «міжнародне право», «міжнародні економічні відносини», «міжнародний бізнес» та «міжнародна інформація», серед них – група іноземних громадян з 4 країн світу – Азербайджану, Туркменістану, Грузії, США.
Відрадно відзначити, що 79 випускників отримали дипломи з відзнакою та 20 випускників серед них за всі роки навчання мали виключно відмінні оцінки.
Вручення дипломів відбувалось в урочистій обстановці Ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Директором Інституту