Вшанування захисників Вітчизни

23.02.2010
Цьогоріч, як і щороку, за доброю традицією 23-го лютого наш університет урочисто відзначив День захисника Вітчизни. Біля входу до Головного корпусу зібралися ветерани війни і праці, викладачі й студенти. Всі разом на чолі з ректором Леонідом Губерським і Головою ради ветеранів Маргаритою Олександрівною Карпенко поклали квіти до Пам’ятного знаку викладачам і студентам університету, загиблим у боях Великої Вітчизняної війни та схилили голови перед їх світлою пам’яттю. В цей день відбулося також спільне засідання президії Ради ветеранів війни і праці, Ради старійшин університету з представниками ректорату, профкому і студентського парламенту. Святковий концерт для університетської родини дала Національна капела бандуристів України.