Магістри йдуть!

19.02.2010
19 лютого 2010 року. Запам’ятайте цей день. Він увійде в історію вітчизняної журналістики і поділить її на “до” і “після” них. Мостова і Рахманін приречено ховають диктофони у шухляди, під Мазур і Добровольською захиталися крісла, Шустер і Кисельов поспіхом пакують валізи – їхня свобода закінчилася. Почалася нова ера.
Йдуть ВОНИ – МАГІСТРИ ВИПУСКУ Інституту журналістики-2010!

Випускники отримали дипломи з рук досвідчених колег і наставників – директора Інституту журналістики, професора Володимира Володимировича Різуна, Президента Національної радіокомпанії України Віктора Івановича Набруска, Генерального директора Укрінформу Віктора Федоровича Чамари та заслуженого журналіста України, першого заступника голови обласної організації Національної Спілки журналістів України Віктора Володимировича Пасака.

Нехай світлі спогади про alma mater скеровують Вас, дорогі випускники, до слова зваженого, відповідального, своєчасного!
Олеся Проценко