Конкурс для журналістів

12.02.2004
Європейська Бізнес Асоціація спільно з Європейським Рухом в Україні та рекламним агентством Euro RSCG New Europe оголошують конкурс для журналістів на кращу публікацію, фото- чи телерепортаж, присвячені проблемам безпритульних дітей і дитячих будинків.

Партнер конкурсу – PHOTOUA (http://www.photoua.com).

Тематика конкурсних робіт: альтернативні форми опіки безпритульних дітей (дитячі будинки сімейного типу, фостерні сім’ї тощо), а також благодійні проекти, спрямовані на допомогу дитячим будинкам та „дітям вулиці”.

Конкурс має на меті привернути увагу ЗМІ та громадськості до проблем безпритульних дітей в Україні, стимулювати благодійну діяльність приватних осіб та компаній, сприяти розвитку в Україні альтернативних форм опіки “дітей вулиці” та дітей-сиріт.

На переможця чекає поїздка в західноєвропейську країну, де він пройде стажування в одному з провідних ЗМІ.
Конкурс триватиме до 8 травня 2004 року.

Більш детально про умови конкурсу можна дізнатися за тел. 201-1090, 201-1091 та на сайті рубрика “Новини".

Для участі у конкурсі необхідно надіслати матеріал відповідної тематики за адресою: 01004, Київ, вул. Червоноармійська 9/2, офіс 55, з поміткою “Конкурс для журналістів”.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Euro RSCG,
Тамара Сухенко, Тетяна Кононенко