Небайдужі серця

11.01.2010
У 2002-му році студенти Інституту журналістики нашого університету під керівництвом професора кафедри видавничої справи та редагування Катерини Степанівни Серажим взяли шефство над дитячим будинком «Оберіг» що у місті Богуславі Київської області. У ньому живуть і навчаються 40 дітей. Стосунки з майбутніми журналістами переросли за ці роки у міцну дружбу, а Катерина Степанівна стала їм справжньою матір'ю. Кілька разів на рік обов'язково і щоразу, як тільки можливо, студенти зі своєю наставницею приїздять до своїх підопічних. Привозять подарунки: одяг, книги, солодощі та намагаються у міру свої можливостей задовольнити потреби молодших друзів. А ще неодмінно радують їх своєю художньою творчістю. Кожна зустріч перетворюється на веселе свято, що запам'ятовується усім надовго. Студенти і господарі вже стали однією родиною, а до благодійної справи долучаються нові небайдужі серця.

Прес-Центр