В університеті відкрили центр з працевлаштування студентів

16.12.2009
16 грудня 2009 року заступник голови КМДА Віталій Журавський та ректор університету Леонід Губерський відкрили офіційне представництво програми з працевлаштування студентів та випускників GPS в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
«Нині представництва програми вже працюють у двох провідних вищих навчальних закладах столиці – Київському національному авіаційному університеті та Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана. Вони користуються надзвичайним попитом у студентів», - прокоментував відкриття заступник голови КМДА Віталій Журавський.

За його словами, за два останні місяці до представництв програми звернулося понад 500 студентів. 170 із них вже працюють у структурних підрозділах КМДА. Загалом база анкет програми налічує понад 3 тис. 500 кандидатів.

Київ.proUA.com / 16.12.2009