Конференція "Проблеми емпіричних досліджень у психології"

09.12.2009
10-11 грудня 2009 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми емпіричних досліджень у психології» (до 120-річчя з дня народження С.Л. Рубінштейна).
Організаторами конференції виступають Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет психології, Інститут вищої освіти АПН України, Наукове товариство студентів та аспірантів факультету психології, Наукове товариство „ІNVENTUS" факультету психології та журнал «Психологія сьогодні».
Напрями роботи конференції:
1. С.Л. Рубінштейн і становлення вітчизняної психологічної науки
2. Проблема методу в психології: теоретичний та історичний аспекти
3. Емпіричний фундамент психодіагностики: проблема ефективності тестів
4. Соціально-психологічний експеримент: антиномії емпіричності та етичності
5. Перспективи тренінгового методу в психології та соціальній роботі
6. Проблема ефективності розвивального впливу: можливості та обмеження педагогічних технологій
10-11 грудня у рамках Конференції буде проведена Творчо-прикладна майстерня «Новітні методи психологічного дослідження та практичної роботи». Свої майстер-класи та тренерські майстерні запропонують учасникам конференції знані тренери з Великобританії та України.
11 грудня відбудеться круглий стіл „Штучний інтелект, або Чи може Машина думати і як?„ (cпільно з філософським факультетом та факультетом кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка).
З детальною програмою Конференції можна ознайомитися на сайті факультету психології http://www.psy.univ.kiev.ua