Відбулися урочисті збори колективу університету

30.10.2009
30 жовтня 2009 року в Національному палаці мистецтв «Україна» з нагоди 175-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочисті збори колективу університету. Збори відкрив ректор університету Леонід Губерський. Президент України Віктор Ющенко у своєму виступі привітав присутніх зі славним ювілеєм, відзначив великий внесок університету у розвиток української держави, її освіти, науки і культури, побажав усім здоров’я, щастя і творчої наснаги. Президент України вручив ректору університету Л.В.Губерському Зірку Героя України та орден Держави за визначний особистий внесок у зміцнення освітньо-наукового потенціалу України, піднесення престижу національної освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців, багаторічну плідну наукову і педагогічну діяльність. Президент України також вручив високі державні нагороди великій групі викладачів та науковців університету.

Голова Верховної Ради України, голова Наглядової ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, випускник історичного факультету Володимир Литвин тепло привітав колектив університету і вручив Почесні грамоти і Грамоти Верховної Ради України науково-педагогічним працівникам і співробітникам університету.

У роботі зборів взяли участь і виступили: Міністр освіти і науки України І.О.Вакарчук, Президент Національної академії наук України Б.Є.Патон, ректор Московського державного університету імені М.В.Ломоносова В.А.Садовничий, заступник голови студентського парламенту університету Г.Піхота.

Для учасників зібрання було дано святковий концерт силами майстрів мистецтв України та колективів художньої самодіяльності університету.