Університетська Модель Ради безпеки ООН

21.10.2009
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Студентський парламент

23 жовтня о 10.00 в приміщенні МЗС відбудеться перша київська модель Ради безпеки ООН. Теми заходу - піратство та територіальні спори між державами світу. Учасниками стануть понад п’ятдесят активних студентів, а також дипломатична та освітянська еліта України. Студенти візьмуть на себе роль представників країн-членів ООН, розглянуть проблеми та запропонують конкретні рішення. Резолюцію конференції розгляне ООН.
Серед учасників моделі:
П.О. Порошенко – міністр закордонних справ України,
Л.В. Губерський – ректор КНУ імені Тараса Шевченка,
Б.І. Гуменюк – ректор Дипломатичної Академії України при МЗС України,
Л.О. Кожара – заступник голови Комітету в закордонних справах ВР України,
М. Дюре – офіційний представник НАТО в Україні.
Теми моделі Ради безпеки обрали відповідно до актуальних проблем України – постійні напади піратів на українських моряків, територіальні суперечки із Румунією та Росією.
Модель Ради безпеки ООН створюється з метою привернення уваги до проблеми піратства та вироблення нових шляхів вирішення.
Захід відбувається в рамках Київської моделі ООН, що відбудеться 16-18 листопада за підтримки Секретаріату президента та святкування 175-річчя КНУ імені Тараса Шевченка.

Акредитація за тел. 8 068 399 64 89 до 14.00 22 жовтня

Контактна особа: