Економічному факультету – 65!

20.10.2009
22 жовтня 2009 року о 14.00 в актовій залі економічного факультету( вул. Васильківська, 90-а) відбудеться УРОЧИСТЕ СВЯТКУВАННЯ 65-тої річниці цього факультету.
Програмою передбачено урочисте засідання з нагоди ювілею. В ньому візьмуть участь відомі науковці та політики, зокрема, запрошені: перший президент України Л. М. Кравчук, директор «Інституту економіки та прогнозування НАН України» академік НАН України В. М, Геєць, перший заступник міністра освіти і науки України О.П. Гребельник, перший заступник Глави Секретаріату Президента України Ю. І. Єхануров, ректори та декани інших вищих навчальних закладів України.
Відбудеться святковий концерт, де свої танцювальні та пісенні таланти покажуть студенти та викладачі економічного факультету. Ви зможете побачити різні стилі сучасних танців, почути народні пісні, продивитися фрагменти виступів КВК, а також відчути себе частинкою спільноти нашого факультету.
Запрошуємо Вас на наше чудове свято!
За детальнішою інформацією звертатися за телефоном: 067-975-70-79 Освальд Марія

План заходів
до святкування 65 річниці економічного факультету

День перший – 22 жовтня