Для активізації культурно-масової роботи університету – створено художню раду

30.01.2004
З метою активізації культурно-масової роботи, підвищення художнього рівня студій та гуртків Молодіжного центру культури та мистецтв, а також з метою більш широкого залучення до творчої самодіяльності студентів, аспірантів та співробітників ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Віктор Васильович Скопенко підписав наказ № 41-32 від 26 січня 2004 року “Про затвердження Художньої ради Молодіжного центру культури та мистецтв університету”.

До складу Художньої ради ввійшли: народні артисти України Ніна Матвієнко, Дмитро Гнатюк, Оксана Білозір, Василь Зінкевич, Марія Стефюк; заступник першого проректора з навчальної роботи університету Володимир Білик, перший заступник голови профкому Сергій Вижва та інші відомі діячі науки, культури та мистецтв України.

Запрошуємо всіх бажаючих до Молодіжного центру культури та мистецтв Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, к. 148, тел.: 239-31-91, 239-33-39).