Увічнено пам’ять Миколи Боголюбова

22.09.2009
21вересня на Червоному корпусі Київського національного університету по вулиці Володимирській, 60 одержала довічну прописку меморіальна пам’ятка про геніального вченого-академіка Миколу Боголюбова, який присвятив університетові чверть століття свого життя і вписав славну сторінку в його історію. У цьому році відзначається 100-літній ювілей видатного вітчизняного фізика і математика-теоретика, засновника наукових шкіл нелінійної механіки, статистичної фізики та квантової теорії поля. Урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки відкрив вступним словом ректор університету академік Леонід Губерський. На відкритті виступили також президент НАН України академік Борис Патон, брат Миколи Боголюбова академік Російської Академії наук Михайло Боголюбов. Відкриттю меморіальної дошки передувала Ювілейна сесія загальних зборів НАН України, присвячена 100-річчю від дня народження академіка М. М. Боголюбова.

Прес-Центр