Болонський процес у розвитку

22.09.2009
21 вересня наш університет знову приймав гостей з Європи. Це були учасники триденного семінару «Міжнародне співробітництво в освіті та дослідженнях». У ньому взяли участь 16 студентів, які навчаються в регіональному університеті норвезького міста Буде та 10 професорів з університетів Норвегії, Швеції, Фінляндії та Росії. Запрошені також студенти та викладачі нашого університету. Привітавши учасників , проректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Шевченко розповів про історію та сьогодення університету, Виступ проректора Володимира Бугрова був присвячений темі «Україна і Болонський процес: можливості і виклики для освіти та досліджень». Зацікавлення викликали виступи професора Фруде Меллемвіка (Норвегія) та Анатолія Бурмістрова, які розповіли про історію розвитку та перспективи норвезько-української кооперації в галузі освіти та досліджень. На семінарі виступили також професори університетів м. Гетеборга (Швеція) Барбара Чернявська та м. Тампере (Фінляндія) Салме Наси.

Прес-Центр