Гості з Євразійського університету

12.06.2009
З 9-го по-11 червня у нашому університеті імені перебувала делегація Євразійського національного університету імені Л.М.Гумільова (Казахстан). Її очолювали ректор цього університету Бахитжан Абдраімов та декан фізико-технічного факультету Кайрат Кутербеков. У 2005 році між двома ВНЗ було підписано договір про співпрацю. Тож у ході візиту було проаналізовано, як працюють обидва університети в рамках угоди, що вдалося здійснити і що потрібно активізувати. Гостей прийняв ректор нашого університету академік Л.В. Губерський. Він запропонував обмін кваліфікованими викладачами на короткий чи тривалий час для читання курсів, зокрема, в галузі природничих наук а також керівництво науковими роботами в університеті імені Гумільова нашими викладачами на запрошення. Запропоновано також спільну підготовку аспірантів. Третій напрямок співпраці – це обмін студентами, зокрема, на рівні підготовки бакалаврів у галузі фізики та ядерної фізики, що дозволять також обом університетам проводити спільні дослідження.