Зустріч ректора з Послом Німеччини

05.06.2009
3 червня 2009 року ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Л.В. Губерський зустрівся з Надзвичайним і Повноважим Послом Федеративної Республіки Німеччина Гансом-Юргентом Гаймзьотом,та аташе з питань культури паном Жан-П’єром Фрьолі. Йшлося про співпрацю з німецькими науковими дослідницькими центрами, про те, що посольство буде підтримувати наших студентів та науковців. Ми отримали запрошення на святкування 20-ти річчя падіння Берлінського мосту. Слід сказати, що німецькі університети є найбільш активними нашими партнерами з обміну, на рівні з Росією і Польщею. Тож на зустрічі обговорювався новий рівень співпраці аби партнерські стосунки давали можливість нашим студентам отримувати подвійні дипломи, нашого університету, а також тих німецьких, з якими ми досягнемо такого порозуміння, і зближення. Ця ідея була підтримана Послом. Ректор нашого університету запросив пана Посла взяти участь у святкуванні 175-ти річчя університету. Він також висловив побажання про відновлення співпраці з асоціацією ректорів вищих навчальних закладів Німеччини.

Прес-Центр