Студентський квест вдався

01.06.2009
30 травня у нашому університеті досить своєрідно відзначили День захисту дітей. Тут відбувся студентський квест "Майбутнє починається з дитинства", метою якого було інформування широкого студентського загалу про значення Міжнародного дня дітей та про важливість створення сприятливих умов для їхнього розвитку. А разом з тим, популяризацію інтелектуально-розважальних ігор серед студентської молоді, розкриття креативного і швидкого мислення, прийняття рішень у критичних ситуаціях, поглиблення дружніх стосунків між студентами різних факультетів. Загалом же у підсумку як своєрідний шлях формування майбутньої інтелектуальної еліти країни. Учасники, об'єднані у команди по 2-5 осіб брали участь у змаганнях, що у комплексі визначали найспритніших та найрозумніших студентів нашого університету. Організатори квесту (студентський парламент філософського факультету - Юна Шайхалієва та Оксана Підскальна) підготували цікаві та веселі завдання. Наприклад, потрібно було, аби гравці команди: 1) зробили фото де: вся команда сидить на дереві і серед них 10 дітей... 2) відгадали зашифроване слово, букви якого були "розкидані" по центру міста... 3) виявили свою креативність .. 4) показали вміння міркувати логічно . Незважаючи на те, що був вихідний день, учасники квесту виявили організованість і прибули на Старт рівно о 9.00! Пунктами зупинки були - Оперний театр, Театр ляльок, Пасаж, Михайлівський собор... До речі, ідея цього квесту привернула до себе увагу не тільки студентів нашого університету, але й наших професорів! (Труш Татяну Василівну) і навіть міжнародних спостерігачів! Одна з організаторів квесту вбралася у гарненьку рожеву сукню Мальвіни, чим привертала загальну увагу, не залишаючи байдужих. За підсумками перемогла команда фізичного факультету «Коля та ведмеді» (капітан Микола Ільїн). Всі команди показали себе ще з одного гарного боку, віддавши весь свій виграш у збір коштів на лікування Оксани Мірошниченко, хворої на лейкемію. Ми впевнені, що всі студенти-учасники квесту навіть, коли їм буде за 50, завжди із задоволенням пригадають як у студентські роки вони на один день перетворилися на грайливих дітей, які широко відкритими очима дивляться на розмаїтий світ, де є так багато цікавого для пізнання і відкриттів. Студентський Парламент Університету.