Перемога студентів Інституту міжнародних відносин!

08.05.2009
Команда Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримала перемогу на ХІІ Міжнародному конкурсі мені Ф. Мартенса з міжнародного гуманітарного права, що відбувався 13-18 квітня 2009 року у Москві. Конкурс імені Ф. Мартенса проходить з 1997 року. Організатори – Міжнародний
Комітет Червоного Хреста та Російська Асоціація міжнародного права.
Цього року в конкурсі взяли участь студенти з Білорусі, Казахстану, Киргизії , Молдови, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану та України. Російська Федерація була представлена 13 командами . Загальна кількість команд – 22, відібраних з понад 80 – ти поданих заяв.
Конкурс відбувався в формі рольової гри, участь у якій брали участь як конкурсанти, так і журі, до складу якого входили провідні спеціалісти Російської Асоціації міжнародного права, експерти різних держав представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста.
У фіналі конкурсу змагалися команди Московського державного інституту міжнародних відносин (МДІМВ) та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
У цій нелегкій боротьбі команда Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка посіла перше призове місце, відповідно друге місце зайняла команда МДІМВ. Щиро вітаємо! .