Ректор університету вітає ветеранів Великої Вітчизняної війни!

07.05.2009
Дорогі друзі!
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!
Нинішнього травня виповнюється 64-та річниця Великої Перемоги над фашистською Німеччиною.
Ми, молодші покоління, з часом дедалі глибше усвідомлюємо велич вашого великого подвигу на фронтах Великої Вітчизняної війни, в підпіллі і партизанських загонах, у тилу – на заводах і фабриках. Ціною неймовірних зусиль нашого народу, мільйонів життів його найкращих синів і дочок нам подаровано це велике і світле свято – День Перемоги.
Пройшло більше половини століття, виросли нові покоління, які знають про цю війну лише з книг та кінофільмів, але всі ми пам’ятаємо ваш подвиг, робимо й робитимемо все для того, щоб ваше життя ставало кращим. Ми ніколи не забудемо тих, хто віддав за цю перемогу найдорожче – своє життя.
Дорогі друзі!
Щиро й сердечно поздоровляю вас з 64-ю річницею Великої Перемоги. Від усієї душі бажаю вам, вашим дітям, онукам і правнукам здоров’я, земного щастя, добра і злагоди!

Леонід Губерський,
ректор університету