Презентація Міжнародної асоціації студентів політологів

23.04.2009
В рамках Міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених “Людина. Світ. Суспільство” (до 175-річчя Філософського факультету) 23 квітня відбулася презентація Міжнародної асоціації студентів політологів (International Association for Political Science Students). В межах презентації була оголошено про створення Українського локального комітету цієї асоціації з центром у КНУ імені Тараса Шевченка на базі Наукового товариства студентів та аспірантів Філософського факультету. Декларацію про її створення підписав Декан Філософського факультету А.Є. Конверський, Голова НТСА КНУ Олексій Якубін та Віце-президент Міжнародної асоціації студентів політологів Нікола Жельжекович. Таким чином, це відкрило шлях для формування осередків цієї міжнародної організації у інших внз України, створивши її координаційний загальнодержавний центр у Київському університеті.
З питань співробітництва, допомоги у створенні локальних представництв цієї міжнародної організації у інших внз України, де вивчається політологія та з іншими питаннями звертайтеся до керівника Українського локального комітету Міжнародної асоціації студентів політологів Володимира Калініна kvy2008@ukr.net (м/т: 80503812237) або до голови НТСА КНУ Олексія Якубіна jacubin@gmail.com (м/т: 80676454043).

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО СТВОРЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО
ЛОКАЛЬНОГО КОМІТЕТУ
МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ СТУДЕНТІВ ПОЛІТИЧНОЇ НАУКИ

Виходячи з необхідності встановлення наукових зв’язків для розвитку політичної науки оголошується створення Локального комітету Міжнародної асоціації студентів політичної науки (далі – Локальний комітет) при Науковому товаристві студентів та аспірантів (далі – НТСА) Київського національного університету імені Тараса Шевченка (далі – Університет).
Локальний комітет є складовою Міжнародної асоціації студентів політичної науки та НТСА Філософського факультету. У своїй діяльності Локальний комітет керується чинним законодавством України, положеннями Міжнародної Асоціації студентів політичної науки, статутом Університету та положенням НТСА. Локальний комітет є відкритою, добровільною, науковою організацією, котра об’єднує студентів та аспірантів, які вивчають політичну науку на Філософському факультеті. Членство в Локальному Комітеті є індивідуальним та передбачається, що всі члени НТСА Філософського факультету автоматично стають членами Міжнародної асоціації студентів політичної науки.
Метою діяльності Локального комітету є сприяння розвитку політичної науки в Україні та в світі. Одним з найбільш головних завдань діяльності Локального Комітету є створення Українського Локального Центру Міжнародної асоціації студентів політичної науки, який буде єдиною організацією при Міжнародній асоціації студентів політичної науки в Україні, об’єднуючий провідні молодіжні організації, які вивчають політичну науку при вищих навчальних закладах та науково-дослідних інститутах.
Локальний комітет міжнародної асоціації студентів політичної науки розміщується на базі НТСА Філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Декларація набуває чинності після її підписання Віце-президентом Міжнародної асоціації студентів політичної науки, головою НТСА Університету, Деканом Філософського факультету й публічного оголошення.