Обрано "Королеву КПІ 2009"

16.04.2009
16 квітня 2009 року в Національному технічному університеті України «КПІ» в 10-й раз відбувся фінал конкурсу «Королева КПІ».

В журі конкурсу увійшли «Королева КПІ 2008», «Містер КПІ 2008», студентські лідери Львова та Петербурга, представники районної державної адміністрації і громадськості. Цього року вперше до складу журі було запрошено і представника нашого університету.

Після тривалих дебатів журі визнало «Королевою КПІ 2009» студентку фізико-технічного інституту Стьопіну Марію.

Марія вчиться на 2 курсі, полюбляє танці, музику і гучні компанії, її улюблений вислів: «Ми знаємо, що ми нічого не знаємо». Новообрана Королева обожнює прогулянки по Дніпру, а в хлопців, насамперед, звертає увагу на очі і посмішку.