Запрошуємо до участі у ярмарку вакансій 23 квітня

01.04.2009
23 квітня 2009 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка буде проводитись Ярмарок вакансій «Імпульс - 2009». Компанії - лідери українського ринку матимуть можливість знайти талановиті кадри для співпраці, провести моніторинг очікувань, побажань та проблем працевлаштування серед студентів та донести свої побажання майбутнім співробітникам.
В свою чергу, студенти та випускники зможуть більше дізнатись про вакансії, наявні на ринку праці, вимоги роботодавців, правильну поведінку на співбесідах і знайти роботу своєї мрії.
Запрошуємо Вас стати учасником даного заходу та отримати унікальну можливість запросити на роботу найталановитішу молодь з найкращого університету України!

Для участі у заході необхідно до 10 квітня 2009 року надіслати заповнену заявку, логотипи та матеріали про компанію на електронну адресу Центру: stud.centr.univ@gmail.com
За детальною інформацією звертайтесь за телефонами 8-095-411-14-10, 521-35-72
Боханов Кирило