Круглий стіл на юридичному факультеті.

26.03.2009
В рамках проведення наукових заходів «Студентська наукова весна 2009» 25 березня 2009 року на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка було проведено Науковий круглий стіл на тему: «Способи захисту цивільних прав та інтересів» за участь у ньому взяли заступник декана з наукової роботи проф. Кохановської О.В., професор кафедри цивільного права Дзера О.В., завідувач кафедри правосуддя – проф. Притика Ю.Д., професорсько-викладацький склад кафедри цивільного права , суддя Вищого Господарського Суду України Муравйов О.В., аспіранти, студенти магістратури та студенти 4 курсу. Серед питань, що обговорювались на Круглому столі були зокрема:

1) судова практика щодо застосування способів захисту, передбачених ст. 16 ЦК України; 2) можливість використання способів захисту, непередбачених ст. 16 ЦК України; 3) захист цивільних прав та зловживання суб’єктивними цивільними правами; 4) проблеми захисту цивільних інтересів.

Крім того, на Круглому столі був оговорений проект постанови Пленуму Верховного суду України «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про визнання правочинів недійсними».