Зимові канікули в університеті

17.01.2004
Шановні студенти, у вас є унікальна можливість гарно відпочити після виснажливого півроку навчання та зимової сесії. Профспілковий комітет Київського національного університету імені Тараса Шевченка кожного року забезпечує студентів університету відпочинком під час зимових канікул для санаторно-курортного лікування у мальовничій гірській місцевості, а саме у санаторії "Синяк" Мукачівського району, Закарпатської області.

Виїзди з Києва заплановані на 23 січня, 28 січня, 2 лютого та у зворотньому напрямку з "Синяка" на 28 січня, 2 лютого, 7 лютого. За більш повною інформацією звертатись до голови профбюро факультету.

А також первинна профспілкова організація КНУ імені Тараса Шевченка заохочує своїх студентів-активістів! Зокрема, 19 січня від’їжджає група студентів на десятиденний відпочинок до туристичного-комплексу "Водограй", який знаходиться в Закарпатській області в урочищі рік Синявка та Бистрянка, біля водоспаду "Скакало".