Делегація університету відвідала Астану.

24.03.2009

10 березня 2009 року делегація Київського національного університету імені Тараса Шевченка в складі проректора з науково-педагогічної роботи Бугрова В.А. та голови ППО Цвиха В.Ф. перебувала в місті Астана (Республіка Казахстан), де на базі Євразійського національного університету імені Л.М.Гумільова проходив 11-й з’їзд Євразійської асоціації університетів, членом-засновником якої є і наш університет.
На пленарному засіданні з’їзду виступили Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв, Президент ЄАУ ректор МДУ ім.М.В.Ломоносова В.А.Садовничий, ректори університетів Казахстану, Росії, Білорусі, України. Представники нашого університету взяли участь в засіданні Ради Асоціації, де розглядалися питання про внесення змін до Статуту ЄАУ, про прийом нових членів до складу Асоціації. Ухвалено рішення про проведення навесні 2010 року в Москві 3-ї Міжнародної конференції «Університети та суспільство», про спільну участь університетів-членів Асоціації в проведенні Фестивалів науки, про спільні наукові дослідження в галузі нано- і біотехнологій, фундаментальної медицини, космічних досліджень, високо потужних обчислень. Ректор МДУ повідомив про створення на базі МДУ ім.М.В.Ломоносова Науково-навчального інституту Людини. Університети Асоціації ухвалили рішення про співпрацю у проведенні літніх шкіл для студентів, аспірантів, молодих учених, про взаємний науковий та навчальний обмін.