Увага! Студентська вечірка!

13.02.2009
Поринь у атмосферу 50-60-их! У час народження нової молодіжної культури , яскравої і неповторної, що стала поштовхом для створення музичних напрямків сучасності. У час, коли естрада вибухнула світовими музичними шедеврами, які назавжди завоювали серця слухачів та отримали високий статус – Gold.Приходь на вечірку у стилі епохи рок-н-ролу. Присвячену Дню Всіх Закоханих. На тебе чекатимуть : шалена програма, прикольні ведучі – Ольга Панченко(філософський факультет) та Богдан Щеглюк (військовий інститут). І тільки цього вечора для тебе співатимуть такі зірки світового масштабу , як “The Beatles”,”Chuck Berry” , ”Little Richard” та визнаний король рок-н-ролу – Elvis Presley !
Отже, 13 лютого, напередодні Дня Святого Валентина, приходь о 19.30 на «Rock ‘n’ Roll Party» до «Планети». Ми запалимо цей вечір!

Ольга Кудіна, Прес-центр