Випускники університету /Економічний факультет

14.11.2008
Молода в.о.заступника начальника Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА Катерина Чекірда про основні критерії успішного працевлаштування і важливість здобуття вищої освіти. Катерина Чекірда, наприклад, у 2007 році закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю фінанси. Досвід роботи почала здобувати ще на третьому курсі навчання – у будівельній сфері. Проте інститут навіть і не думала кидати. Навпаки – всіляко намагалася поєднувати теоретичні звання з практикою. Фактично одразу після закінчення вузу успішно влаштувалася на роботу до Київської міської державної адміністрації і нині є одним з найбільш затребуваних спеціалістів у столичній мерії з економічних і фінансових питань. [Кор.] Що особисто вам дало навчання у престижному вузі? – Я постійно відчувала на собі конкуренцію інших студентів. Це стимулювало мене до більш глибокого освоєння теоретичних знань, вивчення іноземних мов, прагнення знайти додаткову роботу та отримати досвід у престижних організаціях. Адже, як правило, наявність диплому при прийомі на роботу має підкріплюватися і досвідом у певній сфері. Я хотіла бути першою серед усіх – ще найкращий стимул до самовдосконалення.

\"Я хотіла бути першою серед усіх – це найкращий стимул до самовдосконалення\" // Вечірній Київ.-14.11.08, №177.-C.13.