Зустріч з журналістами газети "Літературна Україна"

13.11.2008
У приміщенні Інституту філології відбулася зустріч працівників, журналістів газети "Літературна Україна" зі студентами філологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На зустрічі із студентами і викладачами прийшли головний редактор газети Михайло Сидоржевський і редактор відділу публіцистики Василь Осадчий. Гострі та навіть трохи незручні запитання озвучила присутня на зустрічі Тамара Гундорова. Вона взяла на себе сміливість заявити, що відома нам "Літературна Україна" практично втратила читача і тому вимагає принципових змін. Звичайно ж, ця заява не позбавлена певного суб'єктивізму. Надзвичайно цікаві та доречні запитання ставили і самі студенти: стосовно актуальності газети для читача зі східних регіонів, принципів відбору до друку художніх текстів, а також – частних проблем щодо придбання газети. Виступили на зустрічі також Василь Осадчий, Михайло Наєнко, Юрій Ковалів, Анатолій Ткаченко. Також взяла слово поетеса і аспірантка Інституту філології Леся Мудрак, прочитавши кілька власних віршів з опублікованої добірки.

Спроба діалогу // Літературна Украї на.-13.11.08, №44.-C.2.