Інформація щодо проблем у мережі університету

22.10.2008
Шановні користувачі мережі університету!

1. У зв’язку з роботами, пов’язаними з прокладанням лінії Київського метрополітену, в четвер 16.10.2008 о 12.57 відбулося пошкодження лінії, яка поєднує мережу Червоного корпусу університету з серверною Інформаційно-обчислювального центру, в районі Амурської площі.
2. З 16.10.2008 робота мережі відбувається у аварійному режим.
3. У вівторок 21.10 о 14.30 фізичне з’єднання було відновлено. ІОЦ дякує НВП ”Оптилайн” за допомогу у встановленні місця та причин пошкодження кабелю, ВАТ “Свемон-Київ” за оперативне прокладання лінії зв’язку по новій трасі та Центру телекомунікацій нашого університету (директор центру Романюк С.І.) за коригування дій при усуненні аварії.
4. Для усунення усіх наслідків аварії ІОЦ знадобиться деякий час. До сих пір мережа працює у нештатному режимі. Роботи з відновлення ми спробуємо виконати у вихідні дні та нічні години. Можливі тимчасові проблеми з недоступністю деяких сервісів та ресурсів. Штатний режим роботи мережі планується ввести з понеділка 27.10.2008 року.

З повагою,
начальник ІОЦ Юрій Бойко.