Матеріали про діяльність комісії ректорату з питань вивчення угод університету щодо будівництва, діяльності сторонніх організацій на території університету та відчуження університетського майна

10.10.2008
про роботу комісії ректорату з питань вивчення угод університету
1. Інформація голови комісії ректорату проф. Конверського А.Є. з питань вивчення угод університету щодо будівництва, діяльності сторонніх організацій на території університету та відчуження університетського майна.
2. Звернення комісії ректорату з питань вивчення угод університету щодо будівництва, діяльності сторонніх організацій на території університету та відчуження університетського майна до Генерального прокурора України Медведька О.І.
3. Відповідь Прокуратури міста Києва на звернення комісії ректорату
4. Звернення Академіка-секретаря Відділення ядерної фізики та енергетики НАН України академіка НАН України Неклюдова І.М.
5. Депутатське звернення народного детутата України Голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Полохала В.І.
6. Відкритий лист до Президента України.