Міжнародна науково-практична конференція «Інститут вищої освіти та його вплив на регіональний розвиток України: соціокультурні, економічні та правові аспекти»

20.03.2008
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
Національний університет державної податкової служби України
Кафедра філософії та політології
Шановні колеги!
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інститут вищої освіти та його вплив на регіональний розвиток України: соціокультурні, економічні та правові аспекти», яка відбудеться на базі Національного університету державної податкової служби України 26-27 травня 2008 року.
Планується робота таких секцій:
Секція 1. Україна в умовах викликів “нової регіоналізації”: соціокультурний вимір
Гуманітарний вимір “нової регіоналізації”. Філософські, соціокультурні, політичні, екзистенційні виклики. Актуалізація проблеми постекономічних трансформацій суспільства в предметних галузях філософських, соціологічних, педагогічних, психологічних, культурологічних, політологічних, пізнавальних практик.
Секція 2. Роль вищої освіти в соціально-економічному та інноваційному розвитку України
Освіта, наука і культура в контексті соціально-економічного розвитку регіонів України. Соціально-економічні проблеми переходу регіонів України до інноваційної моделі розвитку. Організаційно-економічний розвиток потенціалу підприємства та удосконалення системи маркетингу. Економіка та маркетинг у соціально-економічному розвитку підприємства.
Секція 3. Інститут вищої освіти та політико-правові засади регіонального розвитку України
Правова, соціальна унітарна держава в умовах децентралізації влади в Україні. Правова освіта в умовах сучасного політико-правового розвитку регіонів. Формування правосвідомості і правової культури системою вищої освіти в контексті інноваційного розвитку регіонів України. Правова робота в умовах модернізації державної податкової служби України.

Умовою участі в конференції є оплата організаційного внеску (який покриває витрати на організацію конференції та видання матеріалів конференції) у розмірі 50 грн., що перераховується до 15 квітня 2008 року за реквізитами:
Одержув ач: Національний університет ДПС України;
ЄДРПОУ: 02973089;
Рахунок: № 35220003000063;
МФО: 821018;
Банк одержувача: ГУДК у Київській області м. Київ.
Призначення платежу: За участь у Міжнародній науково-практичній конференції „Інститут вищої освіти та його вплив на регіональний розвиток України: соціокультурні, економічні та правові аспекти.”.
Тези доповідей, заявку на участь у конференції, ксерокопію квитанції про оплату оргвнеску необхідно подати (надіслати) разом з дискетою в оргкомітет до 15 квітня 2008 року за адресою:
08201, Київська область, м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31
Національний університет державної податкової служби України, кафедра філософії та політології, к. 214
Їхати з м. Києва (ст. метро „Святошин”) електропоїздом до ст. Ірпінь (15 хв.), потім автобусом № 6 або 7 до зупинки “Академія”, або автобусами № 380, 381, 279 з м. Києва (ст. метро „Святошин”) до зупинки “Академія” (35 хв.)
Тези доповідей повинні відповідати таким вимогам:
o обсяг до 3-х сторінок, подаються роздруковані у двох примірниках та на дискеті (окремим файлом у форматі RTF) або надсилаються на електронну адресу;
o текст набирається шрифтом Times New Roman, кегль 14, інтервал – 1,5 см, поля: верхнє – 2 см, нижнє – 2 см, праве – 2 см, ліве – 3 см;
o у верхньому колонтитулі зазначається назва секції;
o у заголовку вказуються прізвище, ім’я та по батькові, посада, назва організації, науковий ступінь та звання авторів (повністю), тема доповіді;
o у кінці доповіді через два інтервали наводяться використані літературні джерела за формою, що відповідає вимогам ВАК України.
Увага!
Оргкомітет залишає за собою право відмовити у друкуванні невідредагованих матеріалів, які не відповідають тематиці чи вимогам або надіслані пізніше від вказаного терміну.
ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У конференції
Прізвище, ім’я, по батькові учасника:_________________________________________
Науковий ступінь:_________________________________________________________
Вчене звання:_____________________________________________________________