«Еволюція докембрійських гранітоїдів і пов’язаних з ними корисних копалин у зв’язку з енергетикою Землі і етапами її тектоно-магматичної активізації»

06.03.2008
Міжнародна науково-практична конференція під такою назвою відбулася з 4 по 6 березня цього року на геологічному факультеті Київського університету.

Відкрив конференцію проректор з наукової роботи Київського університету Олег Закусило. Він привітав всіх учасників конференції та побажав їм плідної творчої роботи.

Після пленарного засідання конференція продовжилась за 3 секціями: «Питання геологічних процесів, проблемні напрямки геологічних досліджень, гіпотези», «Металоносність гранітоїдів етапів тма земної кори, методи їх вивчення і оцінки» і «Прикладні аспекти геологічних досліджень». покупка бу комплектующих

Загалом у міжнародній науково-практичній конференції взяли участь близько 50 науковців з вищих навчальних закладів та наукових установ України і Росії.