Відбудеться художня виставка „Дубенський замок-ІІ"

03.03.2008
ПРЕС-РЕЛІЗ
художньої виставки „Дубенський замок-ІІ"
Дата проведення - 6-20 березня 2008 року.
Вернісаж виставки - 6 березня 2008 року о 18-00.
Місце проведення - галерея „Університет" Київського Національного університету
ім. Т.Г. Шевченка (вул. Володимирська, 60, Червоний корпус, 3-1 поверх).
Учасники виставки - Олена Агамян, Ганна Величко, Іван Вострих, Наталія Кохаль,
Володимир Михайлов, Андрій Набока, Ніна Ніконенко, Оксана Попінова, Лариса
Пуханова, Олександр Ступак.
Куратор виставки - арт-критик, мистецтвознавець, журналіст Наталія Сухоліт.
Програма відкриття - презентація каталогу „Дубенський замок - II. Живописний
пленер", урочиста передача частини колекції творів до Дубенської мерії за участю мера
міста.

Художня виставка „Дубенський замок-ІІ" - це своєрідний творчий звіт мистецького пленеру, який відбувся у липні 2007 року у старовинному волинському місті Дубно. На протязі двох тижнів художники з різних міст України малювали і відтворювали у своїх полотнах різні куточки міста, а також перлину цього краю - Дубенський замок. Склад учасників пленеру був неоднорідним - половину склали студенти Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури України, а другу половину -професійні митці. Таке поєднання вийшло вдалим завдяки готовності художників до співпраці та розуміння поставлених задач. За невеликий проміжок часу художники створили 100 художніх робіт, які відразу після закінчення пленеру експонувалися у виставкових залах Державного історико-культурного заповідника „Дубенський замок". Але, творчий процес не вкладається у часові межі. Саме тому, повернувшись додому, художники продовжили малювати дубенські мотиви. Ось тому і виникла ідея показати твори київському глядачу.
Пленер був зініційований Дубенською міською радою, яка вже другий рік здійснює підтримку цього мистецького заходу. І це є знаковою подією, адже тепер і Дубно приєдналося до низки інших міст, у яких традиційно відбуваються мистецькі пленери - Гурзуф, Немирів, Мукачево та інші. Куратором пленеру вже другий рік є Наталія Сухоліт, спонсором виступив Павло Фурсевич. У виставкових залах галереї „Університет" представлено близько 30 творів, присвячених Дубно.

Куратор виставки: Наталія Сухоліт 039 491 9557, 066 059 6212. e-mail: abolol@rambler.ru