В Інституті філології вшанували пам’ять видатного літературознавця Михайла Грицая

29.02.2008
Наукові читання, присвячені пам’яті доктора філологічних наук, професора Михайла Грицая, відбулись 28 лютого 2008 року в конференц-залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Відкрив читання директор Інституту філології професор Григорій Семенюк. Він зазначив, що за роки роботи пліч-о-опліч з Михайлом Семеновичем почерпнув від нього багато мудрості та енергії, яка може бути притаманна тільки сільському чоловіку. “Михайло Семенович завжди говорив, що треба вставати так, щоб коли люди йдуть жати жито вони мені казали добрий день, а не я їм”, – пригадує Григорій Фокович. Також директор зазначив той факт, що творчий доробок професора М. Грицая складає більш ніж півтори сотні праць.

Серед запрошених була присутня й дружина Михайла Грицая Віра Тимофіївна. Вона подякувала, за запрошення й поділилась спогадами про свого чоловіка. Віра Тимофіївна підкреслила надзвичайну любов Михайла Семеновича до своєї роботи, до університету.