Відбувся перший чемпіонат серед студентів з армреслінгу

26.02.2008
Двадцять третього лютого в спорткомплексі Київського університету відбувся перший чемпіонат серед студентів з армреслінгу.

Організаторами свята виступили Первинна профспілкова організація, Студентський парламент, спортивний клуб з армреслінгу "Папай" та Київська обласна організація з армспорту.

За результатами в категорії до 75 кг. перше місце виборов Щеглюк Богдан, друге Пастерук Олександр та третє -Коваленко Дмитро.

В абсолютній категорії відповідно переможцем та володарем кубку став Чергавий Віталій, друге місце виборов Петруня Руслан, третє - Щеглюк Богдан.

Переможців привітали заступник голови профкому по роботі зі студентами Шамрай В'ячеслав та голова Студентського парламенту Пристая Андрій.

Щиро вітаємо переможців!