ІХ Кримська Міжнародна математична Школа "Метод функцій Ляпунова та його застосування"

12.02.2008
15-21 вересня 2008 р. у Алушті проходитиме ІХ Кримська Міжнародна математична Школа
"Метод функцій Ляпунова та його застосування" (MFL-2008), що охоплює не тільки теорію стійкості по Ляпунову й її різні застосування в механіці, теорії управління, економіці тощо, але й широкий спектр споріднених проблем теорії диференціальних рівнянь, динамічних процесів і систем. Робота Школи буде проходити в пансіонаті "Прометей" Таврійського національного університету.
Програмний комітет:

У програмі Школи плануються 45-хвилинні пленарні лекції, 30-хвилинні запрошені доповіді й 15 хвилинні повідомлення. Робочі мови Школи: українська, російська й англійська.

Кінцевий термін надання заявки для участі, яку можна віднайти в додатку, на anashkin@crimea.edu - 20 лютого 2008 р. При бажанні виступити, треба надати до 20 травня 2008 р. тези виступу, оформлені в точній відповідності із зазначеними вимогами, які можна віднайти в додатку.

Тези публікуються за умови попередньої оплати - 50 грн за одну доповідь. Оргвнесок учасника (з урахуванням передоплати за публікацію тез) - еквівалент 20 євро (10 євро для аспірантів і студентів) і сплачується при реєстрації. Орієнтовна вартість проживання й харчування в пансіонаті - 90 грн на добу.

Контакти:
anashkin@crimea.edu, тел.: +380 68 9138558 (Олег Васильович Анашкін)