Світові тенденції формування та функціонування ринку страхових послуг обговорили на економічному факультеті

10.12.2007
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Світові тенденції формування та функціонування ринку страхових послуг: національний аспект” відбулась на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 4 та 6 грудня 2007 року.

Відкрив конференцію декан економічного факультету, Заслужений діяч науки і техніки України Віктор Базилевич. Він підкреслив, що дана конференція – третя, яку проводить економічний факультет разом з Лігою Страхових організацій України, прагнучи розібратись в складних проблемах страхового дійства. Її унікальність полягає в поєднанні теоретико-методологічних досліджень провідних теоретиків, науковців країни з практичним досвідом професіоналів страхової справи.

У пленарному засіданні конференції взяли участь: Філонюк О. Ф., Президент Ліги страхових організацій України; Гудима Н.В., Генеральний директор Ліги страхових організацій України; Марк Вінк, Надзвичайний та Повноважний посол Королівства Бельгії в Україні; Станіслав Давідзюк, засновник Вищої Школи Менеджменту, м. Варшава

Близько 170 науковців та представників страхових компаній дискутували за такими напрямками:
- Інтеграція страхової та банківської сфери: стратегічні альянси;
- Страхування фінансово-кредитних ризиків;
- Страховий захист підприємницької діяльності;
- Фінансова та інвестиційна діяльність страховиків: економічний аспект;
- Перестрахування: сучасні тенденції та перспективи розвитку;
- Державне регулювання ринку страхових послуг в умовах глобалізації світової економіки;
- Особливості формування фінансів страховиків.

У рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Світові тенденції формування та функціонування ринку страхових послуг: національний аспект” відбувся науковий круглий стіл для студентів й аспірантів (4 грудня 2007 року) та ярмарка вакансій (6 грудня 2007).