Відбудеться Україно-казахський форум з питань та перспектив розвитку молодіжної політики

07.12.2007
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Філософський факультет
Наукове товариство студентів та аспірантів
Молодіжні організації Казахстану

проводять

УКРАЇНО-КАЗАХСЬКИЙ ФОРУМ
З ПИТАНЬ ТА ПЕРСПЕКТИВ РОЗВИТКУ
МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

КОЛИ: 13 грудня (четвер) 2007 року, початок форуму о 17.00.

ЩО: Орієнтовні питання, що будуть підніматися на форумі: (1) Молодіжна політика в Україні та Казахстані; (2) Становлення, основні проблеми та розвиток молодіжної політики; (3) Досвід функціонування молодіжних організацій в Україні та Казахстані тощо.

ДЕ: Головний (Червоний) корпус Київського національного університету (вул. Володимирська, 60), 330-та аудиторія (Зал Засідань Філософського факультету).

ХТО: Учасники – Головний спеціаліст Департаменту молодіжної політики Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан, представники та лідери молодіжних організацій Казахстану: „Конгресу молоді Казахстану”, „Лідера 21-го століття”, „Асоціації молодіжних організацій м. Алмати”, „Жас Отау”, Молодіжного центру Павлодарського товариства української культури імені Т.Шевченка, українські студенти, аспіранти та ін.
Вхід вільний!
Запрошуємо усіх бажаючих взяти активну участь у роботі цього форуму!
З додатковими питаннями звертайтесь, будь-ласка, за такою адресою: ntsa_phil@ukr.net або телефонуйте: 8(067) 2357071 (Кирил).

Твоє Наукове товариство
http: //ntsaphil.univ.kiev.ua