Підписано угоду про заснування при Київському університеті Інституту Конфуція

23.11.2007
Двадцять другого листопада цього року відбулось підписання угоди про заснування Інституту Конфуція, ректором Київського університету Віктором Скопенком і Надзвичайним та Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Чжоу Лі.

Головною метою новоствореного Інституту стане сприяння поглибленню міжкультурних зв’язків через запровадження навчальних програм з вивчення китайської мови й культури в Україні.

Серед напрямків його діяльності передбачається викладання китайської мови, підготовка викладачів китайської мови для середніх шкіл та університетів, впровадження різноманітних курсів впровадження китайської мови, підтримка наукових заходів і проведення олімпіад з китайської мови, організація перегляду китайської кінопродукції і телепрограм та надання консультаційної допомоги для поїздок на навчання до Китаю.