Міс економістка 2007

20.11.2007
Щорічний конкурс краси «Міс економістка 2007», присвячений Міжнародному дню студента відбувся на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 16 листопада цього року.

За корону економічного факультету змагались сім дівчат-красунь. Вони відстоювали право носити почесне звання “Міс економістка 2007” у п’яти конкурсах:

- представлення конкурсанток – дефіле у коктейльних сукнях;
- дефіле у міні-спідницях;
- домашнє завдання “Мої таланти”;
- конкурс “Бізнес-леді”;
- дефіле у вечірніх сукнях.

Оцінювало конкурсанток поважне журі у складі: Базилевича В. Д., декана економічного факультету; Наталія Сумська, народної артистки України; Максименко Н. Є., директора Молодіжного центру культурно-естетичного виховання університету; Бутенко Н.В., заступника декана з навчальної та виховної роботи; Анісімової Л. А., секретаря Вченої ради економічного факультету; Баграмяна Р.С., Голови Студентського Парламенту економічного факультету.

Важко сказати кому більше намагались сподобатись конкурсантки журі чи ведучому. Адже саме він у конкурсі “Бізнес-леді” підносив дівчатам листочки з запитаннями. Проте, судячи зі складності запитань, ведучий вирішив, що хоч всі й стверджують, що краса врятує світ, але без розуму красі рятівні роботи не під силу. Тож під час цього конкурсу дівчатам довелось забути про всю свою чарівність і продемонструвати гостроту розуму.
Найцікавішим був конкурс “Мої таланти”. Виявляється студентки-економістки ще й прекрасні актриси, танцівниці, співачки. Всі ці вміння вони продемонстрували під час вище зазначеного конкурсу.

Після тривалої, красивої боротьби останнє слово залишалось за членами журі. Саме вони поки зал насолоджувався шоу, невтомно працювали, визначаючи найкращу. За оцінками журі “Міс економісткою 2007 ” стала Мамонова Олександра – студентка першого курсу (спеціальність “Міжнародна економіка”).

Перша віце-міс 2007 - Устименко Анна - Інститут менеджменту та фінансів при КНУ ім. Тараса Шевченка, 3 курс;
Друга віце-міс 2007 - Науменко Анна - спеціальність “Економіка підприємства”, 3 курс;
Міс чарівність 2007 - Крівінюк Арина - спеціальність “Менеджмент організацій”, 1 курс;
Міс елегантність 2007 - Сілко Катерина - спеціальність “Фінанси та кредит”, 1 курс;
Міс грація 2007 - Правдиченко Анна - спеціальність “Міжнародна економіка”, 3 курс;
Міс бізнес 2007 - Шаповал Тетяна - спеціальність “Міжнародна економіка”, 1 курс;
Міс глядацьких симпатій 2007 - Правдиченко Анна - спеціальність “Міжнародна економіка”, 3 курс;
Міс дружба 2007 - Правдиченко Анна - спеціальність “Міжнародна економіка”, 3 курс