У Київському університеті відбувся Форум молоді міста Києва

19.11.2007
Шістнадцятого листопада 2007 року в актовій залі Київського університету відбулося відкриття Форуму молоді міста Києва, присвяченого Міжнародному Дню студента. Його організаторами виступили Головне управління у справах сім’ї та молоді КМДА, Центр молодіжних ініціатив Святого Володимира, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Міністерство освіти і науки України за інформаційної підтримки медіа-холдингу «Хрещатик».

Урочисто відкрив форум начальник Головного управління у справах сім’ї та молоді Сергій Березенко. Він передав вітання учасникам форуму від Голови київської міської адміністрації Леоніда Чернівецького та зазначив, що питання молодіжної політики на сьогоднішній день є найбільш актуальними і пріоритетними.

Участь у форуму взяли молодіжні та громадські організації міста Києва, представники молодіжних рухів політичних сил, а також представники класичних університетів України, країн СНД та Європейського союзу. Загалом у ньому взяли участь понад 500 учасників з усіх регіонів України та іноземні гості.

На протязі двох днів з 16 по 18 листопада на форумі розглядався ряд актуальних проблем молоді, а саме:
• Проблема взаємодії молодіжних громадських організацій між собою та з органами місцевого самоврядування;
- Участь молодіжних громадських організацій у грантовій системі;
- Проблема працевлаштування молоді;
- Проблема забезпечення молоді житлом, іпотечне кредитування;
- Взаємодія органів студентського самоврядування між собою та з адміністрацією вузів;
- Актуальні проблеми студентства;
- Проблеми міжнародної співпраці молоді;
- Культурні обміни;
- Молодіжний туризм;
- Створення молодіжного інформаційного простору.

Також у рамках заходу цьогорічного форуму пройшов ІІ Україно-Узбецький молодіжний форум та засідання співдружності молодіжних та студентських організацій (Москва, Росія).