Відбулась зустріч ректора Київського університету з першокурсниками

01.11.2007
З ініціативи студентів-першокурсників Студентський парламент та Студентська комісія профкому Київського національного університету імені Тараса Шевченка 31 жовтня 2007 року організували зустріч з ректором університету, академіком Віктором Скопенком.

Під час зустрічі Віктор Васильович познайомив першокурсників з історією і сьогоденням Київського університету, підготовкою до святкування 175-річниці університету та відповів на всі питання присутніх. А оскільки студенти народ допитливий, то запитання сипались одне за одним.

Зокрема, вони цікавились тим, чи виділяє університет кошти на студентський відпочинок, чи оплачуються поїздки на всеукраїнські і міжнародні конференції, тощо. Також студенти висловили побажання щодо будівництва їдалень та організації пунктів медичної допомоги в навчальних корпусах природничих факультетів.

Ректор відповів на поставлені запитання, вислухав всі побажання і пропозиції та пообіцяв найближчим часом вирішити питання їдалень і медпунктів.