Відбудеться лекція-дискусія "НОВІ ІДЕОЛОГІЧНІ СИНТЕЗИ В РОСІЙСЬКОМУ АНТИДЕМОКРАТИЗМІ: ЗАХІДНІ КОНЦЕПТИ, АНТИ-ЗАХІДНІ ІДЕОЛОГІЇ ТА ПОСТ-РАДЯНСЬКИЙ ПОЛІТИЧНИЙ СПЕКТР"

30.10.2007

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Філософський факультет
Наукове товариство студентів та аспірантів

проводять

ПУБЛІЧНУ ЛЕКЦІЮ-ДИСКУСІЮ
на тему

НОВІ ІДЕОЛОГІЧНІ СИНТЕЗИ В РОСІЙСЬКОМУ АНТИДЕМОКРАТИЗМІ:
ЗАХІДНІ КОНЦЕПТИ, АНТИ-ЗАХІДНІ ІДЕОЛОГІЇ ТА ПОСТ-РАДЯНСЬКИЙ ПОЛІТИЧНИЙ СПЕКТР

КОЛИ: 1 листопада (четвер) 2007 року, початок публічної лекції о 12.30.

ЩО: Короткий зміст лекції, яка буде читатися російською мовою
Однин з найвпливовіших сегментів сучасного російського правого руху складається з фашистських партій та політичних угрупувань. Це означає, що деякі з доктринальних положень Партії „Російський Національний Союз”, Асоціації „Арктогея” і так званої Ліберально-Демократичної партії Росії можуть бути спільно класифіковані як анти-ліберальні та ультра-націоналістичні. Водночас, незважаючи на схожу радикально націоналістичну і вкрай анти-західну ідеологію й позицію лідера Комуністичної партії Російської Федерації Гєнадія Зюганова, його погляди не можна конституювати як різновид фашизму. Скоріше, доктрина Зюганова нагадує специфічну пострадянську форму ультра-консерватизму. Як наслідок даної класифікації, політико-партійна система Російської Федерації виглядає як така, що не має жодного впливового лівого, з точки зору класичних ідеологій, елементу. Замість цього, політичне змагання на федеральному рівні ведеться між представниками різних постійно переформатованих центристських угруповань та російськими ультра-націоналістами.

ДЕ: Головний (Червоний) корпус Київського національного університету
(вул. Володимирська, 60), 327-а аудиторія (Читальний Зал Філософського факультету).

ХТО: Лектор – Андреас Умланд MA (Stanford), MPhil (Oxford), DipPolSci, DrPhil (FU Berlin); тимчасовий лектор Російських та Східно-Європейських студій коледжу Св. Антонія Оксфордського університету (St. Antony’s College, Oxford) (Об’єднане Королівство)
Ласкаво просимо усіх бажаючих взяти активну участь у цій дискусії!
Це ТВОЯ унікальна нагода стати безпосереднім учасником (критиком, прихильником, спостерігачем і т.д.)
в цих інтелектуальних дебатах
НЕ ПРОГАВ ЇЇ