Посол Бразилії в Україні побував у Київському університеті

23.10.2007
Двадцять третього жовтня цього до Київського університету з робочим візитом завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Бразилії в Україні Ренато Маркес.

Він зустрівся з ректором університету Віктором Скопенком та начальником Управління міжнародних зв’язків Петром Бехом. Віктор Васильович розповів пану Послу про вивчення іноземних мов, а зокрема португальської в Київському університеті.

Пан Ренато Маркес зазначив, що за угодою між урядами України та Бразилії про співробітництво необхідні спеціалісти зі знанням португальської та української мов. У зв’язку з цим Посольство Бразилії в Україні сприятиме більш широкому вивченню португальської мови у Київського університету.

Наприкінці зустрічі було заплановано найближчим часом підписати договір про співпрацю між Посольством Бразилії в Україні та Київським університетом.