Відбувся ІІІ-й Відкритий чемпіонат Військового інституту з легкоатлетичного кросу

17.09.2007
П’ятнадцятого вересня 2007 року у ВІКНУ відбувся 3-й Відкритий чемпіонат Військового інституту з легкоатлетичного кросу, присвячений пам’яті генерал-лейтенанта С.А. Жукова, який входить до заліку спартакіади Збройних Сил України серед ВВНЗ.

(Жуков Сергій Анатольович (1947 - 2004) – перший начальник Військового інституту. Доктор технічних наук, заслужений працівник народної освіти Україні, професор, генерал - лейтенант.)

У Відкритому легкоатлетичному кросі на 1000 і на 3000 метрів взяли участь офіцери, курсанти та студенти Національної академії Служби Безпеки України, Національної академії оборони України, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ», Київського національного університету МВС України, Національного університету фізичного виховання та спорту України, Харківського університету Повітряних Сил, Житомирського Військового інституту національного авіаційного університету та всіх факультетів ВІ КНУ.

Переможцями у всіх видах змагань стали представники ВІКНУ: у особистому заліку серед чоловіків майор Олександр Воронцов, а у особистому заліку серед жінок студентка Ольга Лажкова.

У командному заліку перше місце посіла команда Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, друге – команда Житомирського Військового інституту національного авіаційного університету, третє – команда Харківського університету Повітряних Сил. Переможці змагань були нагороджені дипломами, медалями, кубками та грошовими призами.

Сергій Льовін, начальник групи зв’язків з громадськістю Військового інституту