Підписано Меморандум про наміри з Вуханським університетом

14.09.2007
Делегація Вуханського університету (КНР) на чолі з першим проректором Ченом Жаофангом завітала до Київського університету 14 вересня 2007 року.

Вони зустрілися з ректором Київського університету Віктором Скопенком для підписання Меморандуму про наміри між Київським та Вуханським університетами. За словами Чена Жаофанга, цей меморандум стане передумовою підписання майбутнього договору про співпрацю, що включатиме в себе обмін студентами і викладачами та науково-дослідне співробітництво.

У свою чергу Віктор Васильович відмітив особливу зацікавленість українських студентів китайською мовою, яка вивчається на відділенні сходознавства Інституту філології Київського університету. Він підкреслив, що Київський університет має договори про співпрацю з багатьма вищими навчальними закладами Китаю і на сьогоднішній день в університеті навчаються близько 500 китайських студентів.

Після підписання Меморандуму китайська делегація відвідала зоологічний музей та музей історії Київського університету.